czwartek, 5 maja 2016

Boginia Arina - komiks z gimnazjum

Brat na moją prośbę odkopał moje stare plansze komiksowe, zrobił fotki i je podesłał. Za jakość zdjęć nie odpowiadam (robiłam z nimi co tylko mogłam żeby były czytelne), za jakość rysunków w komiksie już niby tak, ale zlitujcie się, miałam 13-14 lat. : D Scenarzystką była moja przyjaciółka, nad nią też miejcie litość, wyrosła na ludzi!

Czytając to po latach miałam podobne wrażenie, jak przy oglądaniu The Room.
10 komentarzy:

 1. Jestem pod wrażeniem ! Widać że talent to ty już zawsze miałaś :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, chociaż na te rysunki nie mogę patrzyć bez uśmieszku. : D Ale rysowanie ich sprawiało mi ogromną przyjemność.

   Usuń
 2. Świetne! chętnie przeczytałabym więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ej no, wciągnęłam się, a tu koniec. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. "Zaczęłam chodzić na karate. Podobało mi się, kiedy pojechałam do Polski w góry na specjalne treningi z moim sensei" To dla mnie wygrywa wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest wspaniałe :D Poczytałabym więcej, bo bardzo zabawne, a przy tym pięknie narysowane. I nie wiem, czy tylko mi się tak wydaje czy duży wpływ na ten komiks miał Naruto i Sailor Moon? W sumie mało mang czytałam, ale Yyuri bardzo mi przypomina Sasuke :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie żartujmy z tym pięknie. : D Moja koleżanka - scenarzystka inspirowała się mocno Kamikaze Kaito Jeanne. Później rysowałam komiks o Naruto, ale przepadł, strasznie żałuję.

   Usuń
 6. Rysunki o wiele lepsze od moich i tak XD Krojenie tortu z rana? Ciekawy pomysł, nie przeczę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Węglowodany na śniadanie nie są takim złym pomysłem! : D

   Usuń