poniedziałek, 23 września 2013

W starzeniu się nie ma nic zabawnego


Wyzwanie na kisiel. Zarwałam na nie nockę, bo sesja sesją, ale kiedyś muszę ćwiczyć. Z dwóch pierwszych prac jestem całkiem zadowolona, potem niestety zaczęłam się za bardzo spieszyć z ukończeniem - ale tragedii nie ma. Prace luźno oparte na refkach, i tak większość roboty odwaliły za mnie horizontal flipy. : D

A już w październiku startuję z nowym projektem komiksowym, uhuhu!

5 komentarzy:

 1. Wszystkie urocze, najbardziej przypadła mi pani trzy i dziewczyna dwa. A staruszka ma tak wielki urok, że chętnie bym ją przytuliła. TYLKO TO USZYSKO!

  OdpowiedzUsuń
 2. a mi się staruszka podoba. Starsze osoby mają zazwyczaj bardziej szpiczaste uszy no i faktycznie leciutko za duże tu sa, ale i tak wg mnie najfajniej wygląda:-). Może dlatego, żestarosc ma jednak swoj urok:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uszysko jest akurat ponad miarę olbrzymie, na swoje usprawiedlwienie mam tylko tyle, że było rysowane koło 6 rano, po całej nocce spędzonej przy tablecie. : D

   Usuń
 3. Wszystkie mi się pomimo ich prostoty podobają. W ogóle twoja twórczość mi się podoba, dlatego dodałam się do obserwatorów. Co do zarywania nocy to ja na razie leże chora, ale jak wrócę do szkoły po 3 tygodniach nieobecności to też sobie trochę nocy pozarywam. No, ale cóż zrobić. Jak mus to mus.


  Pozdrawiam
  ZielonaPapuga -zielonapapuga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń